Зустріч пасічників громади

Дата: 04.03.2021 12:43
Кількість переглядів: 3190

Цього тижня  відбувся онлайн – семінар  у Zoom  за дорученням  Міністерства  розвитку  економіки, торгівлі та сільського господарства України, де було запрошено   пасічники   громади.

Протягом   онлайн – семінару  було обговорено ряд питань, а саме;

• Стан  галузі  бджільництва області та програма фінансування підтримки  галузі 2021 році
  • Заходи  направлені  на попередження отруєння бджіл. Алгоритм  дій пасічників з аграріяма  і органами  місцевого самоврядування у разі  надходження  скарг стосовно порушення законодавства у частині застосування  засобів захисту рослин.