Оновлена дорога в Давидківцях

Дата: 30.07.2021 14:13
Кількість переглядів: 1774

Минулого  року в  липні  місяці  Колиндянська сільська  рада    надала  дозвіл та делегувала  повноваження  Комунальному  підприємству « Тернопількомунінвест»  виступати замовником  із виготовлення проектно –кошторисної  документації та проведення робіт по об’єктах капітального ремонту   вул. Підлісна, вул.  Церковна   с. Колиндяни   та  вул. Ліни  Костенко,  с. Давидківці,що передбачено переліком об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених  пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2020 році.    Протягом  цього  тижня  в селі   Давидківці  по вулиці  Ліни  Костенко   ведуться  роботи  згідно плану по  встановленню  суцільного  асфальтового  покриття, вирито вздовж канави на дорозі місцевого значення,що веде на сільське кладовище.

Хочемо висловити щиру вдячність  за пророблену роботу  директору  ПАП « Нічлава»   Заліщук  Володимиру   Васильовичу,бо завдяки йому  були виділені кошти із субвенції з обласного бюджету. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка для нашої громади.