Прибирання придорожньої смуги.

Дата: 02.12.2021 10:31
Кількість переглядів: 1143

27   листопада   здійснювалось прибирання посадкової смуги вздовж дороги с.Колиндяни – с.Пробіжна /до роздоріжжя на Чорнокінці/ критично засміченої побутовим сміттям . Робота здійснювалась силами працівників  КП» Райгород»  та  допомогою /матеріальною і фізичною/ депутата Дашкевича В.І., волонтерів Шептицького В.,Чехніта В., Сокіл В..Територія забруднення склала   приблизно  1.5 га. На жаль наступного дня виявлено нові факти забруднення.

Ми закликаємо мешканців громади та гостей поважати людську працю, а також берегти довкілля, відтак, не викидувати сміття уздовж придорожніх смуг та не засмічувати узбіччя.  Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Просимо Вас відповідально ставитись до екологічного стану території громади і довкілля та нагадуємо що штраф за порушення правил благоустрою становить 20 – 80 неоподаткованих  мініумів (340-1360)грн.