Колиндянська громада
Тернопільська область, Чортківський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Протокол №2

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­ 23    лютого    2017  року                                                                   № 5

 

                 

 Про підсумки  розгляду звернень  громадян ,що надійшли до  сільських рад, які увійшли в Колиндянську  сільську раду упродовж  за    2016 рік.

 

Керуючись підпунктом 1  пункту «б» частини 1 статті 38 ,статтею 52, частиною 6 статті 59  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні « ,Законом України « Про звернення громадян, Указом Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 « Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення  до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» виконавчий комітет сільської ради, заслухавши та обговоривши інформацію  секретаря виконавчого комітету  Волощук О.Є.  про роботу із зверненнями громадян,виконавчий комітет  відмічає, що, сільським головою, спеціалістами виконавчого комітету, депутатами сільської ради протягом  2016 року проводилась відповідна робота  з вищезазначеного питання: до виконавчого комітету сільської ради звернулось близько 158 громадян, із них 55 клопотали перед сільською радою вирішити ті чи інші питання в робочому порядку,із яких 65 клопотання розглянуто на засіданнях сесії та 21 заява на засіданні   виконавчого комітету та прийнято відповідні рішення, інші клопотання  вирішено у робочому порядку. Із скаргами звернулись  щодо спірного земельного питання 20 заяв.  Одне звернення направлено за належністю, інші вирішено відповідно чинного законодавства.   51  заява поступило по земельних питаннях ,10 заяв про надання земельної ділянки учасникам АТО,а одна з них заява задовільнена.

 

            Робота по розгляду звернень громадян, організації особистого прийому  перебуває на постійному контролі. Для підвищення рівня правової обізнаності громадян,що звертаються  до виконавчого комітету сільської ради,  на  стенді  розміщено інформацію щодо графіків  прийому громадян керівниками облдержадміністрації, райдержадміністрації, райради, виконавчого комітету сільської ради . У виконавчому комітеті  сільської ради затверджений і оприлюднений графік прийому громадян. Буде розроблений графік  прийом громадян виконавчого комітету  сільської ради здійснюється в понеділок, середу, п′ятницю та другу  та  четверту   середу щомісяця  проводиться виїзний прийом громадян  з  9.00 год. Розпорядок  роботи сільської ради розміщений на фасаді  біля вхідних дверей.Виконавчим комітетом  сільської ради створені належні умови для прийому громадян. Забезпечується  своєчасний і якісний розгляд  заяв і скарг жителів територіальної громади, оперативно вирішуються порушенні питання. У виконкомі  і у всіх відділах виконавчого комітету ведеться журнал реєстрації письмових звернень громадян. Всі заяви реєструються секретарем сільської ради та відповідальними працівниками відділів. Особистий   прийом   громадян   сільським   головою  проводиться  у п′ятницю. 

 

Всі звернення громадян розглядаються відповідно до ст.20 Закону України «Про звернення громадян» і вирішуються у термін не більше одного  місяця  від  дня їх надходження,  а ті,  які не потребують додаткового вивчення, невідкладно, але не пізніше десяти  днів  від  дня  їх  отримання та відповідно до ст.20 Закону України  «Про доступ до публічної інформації»  відповідь на запит надається не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту за виключенням тих звернень, що розглядаються на сесії сільської ради, яка скликається раз у квартал. Цим громадянам надається попередня інформація про час розгляду їх заяв. Після розгляду заяви їм надається рішення сесії сільської ради. Виконавчий комітет  сільської ради щоквартально надсилає звіти в  обласну державну адміністрацію та районну раду про звернення громадян, які надійшли до виконавчого комітету сільської ради ,згідно затвердженої форми.

  

 

Виконавчий комітет  Колиндянської сільської ради 

   ВИРІШИВ :

        

      

1. Інформацію  секретаря виконавчого комітету Воло щук О.Є.   по даному питанню прийняти до відома.

 

2. Роботу із зверненнями громадян у Колиндянській  сільській раді   вважати задовільною.

 

3. Посилити персональну  відповідальність працівників відділів сільської ради на належну організацію роботи із зверненнями громадян  та вирішення порушення у них питань згідно із ЗУ

 « Про звернення громадян».

 

4. Працівникам  виконавчого комітету  та начальникам  всіх відділів.

 Постійно вдосконалювати роботу з листами і скаргами громадян ,дотримуватись                   встановлення строків їх розгляду ;

 • вживати додаткових конкретних практичних заходів щодо вдосконалення форм і методів роботи з листами та особистого  прийому громадян,усунення причин ,що породжують скарги .
 • посилити увагу до вирішення проблем,з якими звертаються учасники  бойових дій, інваліди та інші непрацездатні особи,а також особи ,що постраждали від аварії по ЧАЕС ,багатодітні сім'ї,одинокі матері,учасники АТО та інші громадяни ,які потребують соціального захисту та підримки .

 

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Р.П.Клапків.

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                  Р.П.Клапків  

                                                                                                  

 

 

   

 Колиндянська   сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

48552 Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни

вул. Грушевського 93 ,тел. 5-55-31 ,ел.адрес Kolundynu1@ukr.net

 

 

Рішення

 

від ­­ 23   лютого    2017 року                                                                   № 6

                 

 

 Про  стан бібліотечного обслуговування і збереження книжкового фонду у бібліотеках  відділу культури, туризму та релігій  Колиндянської сільської ради.

 

Заслухавши інформацію    секретаря  виконавчого комітету   Волощук О.Є.  про

стан  бібліотечного обслуговування і збереження книжкового фонду у бібліотеках  відділу культури , туризму та релігій  Колиндянської   сільської ради  виконавчий комітет

 

ВИРІШИВ:

 1.  Інформацію   секретаря виконавчого комітету  Волощук О.Є. про стан  бібліотечного фонду  обслуговування  вважати  задовільною .( додаток № 1)

 

 1. Завідувачам  бібліотек  приділити більше уваги для обслуговування пенсіонерів та інвалідів.

 

 

 1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  в.о начальника відділу культури,туризму та релігій    Савків С.С.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                        Р.П.Клапків

 

 

 

 

 

                  Інформацію  про       роботу   бібліотек     відділу  культури,туризму та                                                                                             релігій    Колиндянської  сільської  ради.

         Бібліотеками громади обслуговується 2152 тисяч користувачів, яким видано 32330 тисяч примірників книг. Книжкові фонди на 01.01.2017р. становлять  36941 тис. примірників книг.  Загалом кількість відвідувань бібліотеки протягом 2014 року складає 14127тисяч. Кількість звернень в Інтернет – центр бібліотеки Колиндяни склала 1010 тисяч.

 

Бібліотечні заклади нашої громади  тісно співпрацюють із в.о старостами, клубами та будинками культури, загальноосвітніми школами, та дошкільними закладами. Виконуючи роль соціальних центрів сільських громад, публічні бібліотеки беруть активну участь у виборчих кампаніях, сільських зборах, сесіях сільської ради.

Майже всі бібліотекарі працюють за скороченим графіком, в умовах неповного робочого дня. В сільських бібліотеках технічні працівники відсутні.  

Так, всього за штатним розписом у бібліотечних закладах працює 6 бібліотечних працівників, з них:

        - на повну ставку – 1 бібліотека с.Колиндяни,

        - на 0,75 – 1 бібліотека с.Великі Чорнокінці,

        - на 0,5  -1 бібліотека с.Чорнокінецька Воля

        - на 0,5  -1 бібліотека с.Давидківці 

        - на 0,5  -1 бібліотека с.Тарнавка

В селі Малі Чорнокінці бібліотека не працює.

Бібліотека с. Тарнавка 174 користувачі з них діти до 15років  25

Бібліотечний фонд  3094

Відвідувань 1318

Книговидача 3300

 

Бібліотека с.Великі Чорнокінці 515 користувачі з них діти до 15 років  126

Бібліотечний фонд  7614

Відвідувань 4696

Книговидача 9502

 

Бібліотека с.Давидківці  400 користувачі з них діти до 15років  63

Бібліотечний фонд  4716

Відвідувань 3221

Книговидача 8536

 

Бібліотека с.Колиндяни 575 користувачі з них діти до 15років  133

Бібліотечний фонд  9781

Відвідувань 2768

Книговидача 5542

 

Бібліотека с.Чорнокінецька Воля  254 користувачі з них діти до 15років  36

Бібліотечний фонд  6209

Відвідувань 1121

Книговидача 6209

 

Бібліотека с. Малі Чорнокінці 234 користувачі з них діти до 15 років  19

Бібліотечний фонд  5517

Відвідувань 1003

Книговидача 2248

 

  До послуг користувачів  - універсальний  бібліотечний фонд. За  2016 рік в бібліотечний фонд бібліотек Колиндянської ОТГ ненадійшло жодного примірника.  .

 Важливою проблемою для бібліотек Колиндянської ОТГ  продовжує  залишатися проблема комп'ютеризації. На даний час лише одна бібліотека має 5 компьютерів підключених до мережі Інтернет, а саме Колиндянська. При бібліотеці працює Інтернет – центр з безкоштовним доступом до інтернет мережі.  У 2016 році  Інтернет-центром підготовано 10  буклетиів веб-навігатори з таких інформаційних напрямків: «Чорнобиль – останнє попередження людству",  «Консультації візових питань, працевлаштування за рубежем», та інші. Також :

 • Надавалась допомога в написанні учнями 9-х класів робіт з бібліографії та вебліографії.
 • Допомагали в реєстрації в візові центри.
 • Вчителі початкових класів Колиндянської ЗОШ проходили "Онлайн тестування" для підвищення проф. кваліфікації.
 • Допомагали у придбанні квитків на потяги.
 • Готували Нормативно - правові документи для пришкільного табору відпочинку з денним перебуваня "Сонечко". Складали план роботи, режим дня, форми денних  занять. Оформляли сайт табору.
 • Постійно поповнювався куточок «Вісті з Інтернету». Серед читачів юнацької категорії розповсюджувались затверджені умови вступу до вузів у 2016 році з сайту «Освіта. ua».

Сильними сторонами діяльності  бібліотек були:

 • Бібліотеки залишалися гарантом забезпечення рівного доступу до інформації всім верствам населення;

-  У зв’язку з орієнтацією діяльності бібліотек на потреби жителів, індивідуалізацією                 обслуговування користувачів, приділенням особливої уваги забезпеченню їхніх         інформаційних, культурних, соціальних, побутових запитів, створено образ            бібліотеки, як центру  громадського життя і культурного спілкування;

 • Завдяки роботі Центру вільного доступу до Інтернету в бібліотеці с.Колиндяни є можливість надання нових інтерактивних послуг, поповнився склад користувачів бібліотек, переважно молодь;

      -   у кожній бібліотеці продуманий і оформлений комфортний простір для   користувачів.

   

Слабкими сторонами були:

 • недостатність фінансування;
 • відсутність оновлення бібліотечного фонду;

бібліотеки потребують ремонту

 

 

 

 

 

 Секретар  виконавчого комітету                                                            О.Є.Волощук

 

 

 

 

 

 

            

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

48552 Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни

вул. Грушевського 93 ,тел. 5-55-31 ,ел.адрес Kolundynu1@ukr.net

 

Рішення

 

 

від   23  лютого 2017 року                                                                                № 7

 

Про заходи з впровадження в   Колиндянській сільській  раді  Ініціативи „Партнерство „Відкритий уряд” у 2017-2018 роках.

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від ЗО листопада 2016 р. № 909-р „Про запровадження плану дій із впровадження Ініціативи „Партнерство „Відкритий уряд” у 2017-2018 роках”, з метою посилення партнерських відносин між органами державної влади і громадськістю у процесі підготовки та виконання державних рішень, забезпечення прозорості державної політики і доступу до інформації про роботу органів виконавчої влади та відповідно розпорядження голови Тернопільської ОДА № 79-од від 16.02.2017 року.

 Виконавчий комітет

  Вирішив;

 1. Затвердити заходи з реалізації в  громаді  плану дій із впровадження Ініціативи „Партнерство „Відкритий уряд” у 2017-2018 роках (далі - заходи) в Колиндянській сільській раді, що додаються.

 2. Відповідальним виконавцям заходів, визначеним цим  рішенням:

1) Забезпечити виконання заходів відповідно до повноважень та компетенції;

2) Подавати щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації у паперовому та електронному варіанті (ternopil_vrp@ukr.net) інформацію про стан виконання заходів.

 3.  Контроль за виконанням  цього  рішення  покласти на  спеціаліста фінансово- економічного відділу  Савків – Цимбала О.В.

 

 

 

 

 

 

 Сільський   голова                                                        Р.П.Клапків

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                      Додаток №1

                                                                                                                                     Рішення №7

                                                                                                                                      Від 23.02.2017 р

 

                                           Заходи  з реалізації в сільській раді плану дій із впровадження

                                          Ініціативи « Партнерство « Відкритий уряд» у 2017 - 2018 роки.

 1. Підвищення якості та прозорості надання адміністративних послуг:

 

 а) проведення   інформаційно- роз’яснювальної роботи щодо надання адміністративних послуг, у громаді.

 

 2. Запровадження громадського контролю за екологічним станом навколишнього середовища:

 1) узагальнення даних спостережень суб’єктів екологічного моніторингу;

2) підготовка інформації про стан довкілля в  сільській раді;

 3) забезпечення доступу громадськості до інформації щодо найбільших забруднювачів довкілля в сільській раді  шляхом розміщення її на сайті .

5.  Створення новітніх комунікаційних та інформаційних ресурсів (у мережі Інтернет) для обміну інформацією між населенням та керівництвом поліції, дільничими офіцерами поліції;

 а) створення та висвітлення на інформаційних дошках,   шаблонних документів для обміну інформацією та оптимізації спілкування поліцейських з особами, які не користуються мережею „Інтернет”;

 

б) проведення просвітницьких заходів у трудових колективах, освітніх закладах з метою впровадження інституту громадських помічників дільничих офіцерів поліції.

в) створення електронної системи моніторингу діяльності органів поліції на території обслуговування громади

.

 

 

 

 Секретар виконавчого    комітету                                                                           О.Є.Волощук

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь