Вітання із святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Прийміть щирі вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Це свято уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і покровителькою. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм покровом та ізбави нас від усякого зла».

Щиро бажаю Вам мирного неба та родинного благополуччя, успіхів у всіх Ваших справах та починаннях, здійснення планів і виконання поставлених завдань, міцного та надійного тилу! І нехай кожен день несе Вам тільки радість.

Бажаю міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Щиросердно зичу всім наснаги у відродженні кращих національних традицій.