З днем села !

Сьогодні в цей прекрасний  літній день сердечно  вітаємо  всіх мешканців села Колиндяни  з нагоди  Дня  села!

День села – це свято, яке єднає нас усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє.

Село  Колиндяни  з 2015 року  є центром   Колиндянської  територіальної громади. З утворенням громади  село розвивається та оновлюється.

У селі   зареєстровано 1452  жителі. Найстаршій жительці виповнилося 97 років, це — Лучка Марія Михайлівна – 1924 року  народження.  А  в родині  Гбур   Тараса  та Діани   народився   синочок  29  липня  2021 року,і є наймолодшим  жителем села.

З великою повагою до кожного з Вас звертаємось в цей святковий день.

Низький уклін і велика шана Вам за самовідданну працю, за любов до рідної землі.

Бажаємо   колиндянцям, перш за все, миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких