СЕМІНАР « Просторове планування. Розроблення основних принципів з просторового планування ОТГ»

Дата: 30.09.2017 14:00

У м. Тернопіль 28-29.09.2017 року відбувся тренінг за участю посадовців ОТГ Тернопільської області, зокрема спеціаліста з питань кадастру, охорони навколишнього середовища та будівництва  Ткач Ігора Степановича та головного спеціаліста фінансово – економічного відділу Козак Валентини Ярославівни, як представники Колиндянської ОТГ, також участь у тренінгу взяли  багато знавців своєї справи, серед них: Володимир Харченко керівник Управління містобудування та архітектури Тернопільської облдержадміністрації, Олена Дирда заступник начальника відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області, Ігор Хмара директор ТОВ «Картографія + », Сергій Мальцев начальник відділу ПрАТ «ECOMMCo» і ін., родзинкою тренінгу стали представники державного підприємства « УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» - Олександр Чижевський та Тетяна Криштоп. Тренінг організований за ініціативою Центру розвитку місцевого самоврядування  в рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка децентралізації в Україні». Даний захід запам’ятався учасникам надовго, завдяки високому професіоналізму учасників як у теоретичному викладі інформації, так і  в практичному наглядному застосуванні теорії.