Cоціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

Фото без опису

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

Шановні представники Колиндянська територіальна громада

Ми, команда компанії Грузар, розпочинаємо соціальний проект, спрямований на допомогу ветеранам війни та переселенцям.

Ми пропонуємо безкоштовний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам. Для оформлення заявки достатньо надати підтвердження статусу УБД або ВПО й заповнити відповідну заявку. Ми зв'яжемось з Вами й обговоримо які послуги ми можемо Вам надати. Вся програма абсолютно БЕЗКОШТОВНА. Ми не беремо ніяких коштів з ветеранів та переселенців.

В цьому листі, ми звертаємось до колективу Колиндянська територіальна громада з проханням розмістити на офіційному сайті громади оголошення про соціальний проект з посиланням на сторінку Допомога переселенцям та ветеранам. На цій сторінці можна заповнити заявку на безкоштовне перевезення вантажу.

Цей проект дозволить нашим справжнім героям мати можливість переїхати або перевезти необхідні речі без будь-яких фінансових витрат.

Компанія Грузар працює в Україні з 2012 року. Ми допомагаємо з 2022 року людям, які постраждали від російського вторгнення в Україну. Та активно співпрацюємо з громадськими організаціями та ЗСУ. Інформацію про безкоштовну допомогу вже розмістили на сайтах багатьох ОВА та громадських організацій. Приклади:
Словянська міська військова адміністрація

Кропивницька територіальна громада

Вільне Радіо

Увага!

Щоб більше людей могли ознайомитися з ініціативою та прийняти в ній участь, розмістіть, будь ласка, дану новину на сайті Громади.Текст новини можна скопіювати нижче:

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

У 2024-25 роках ми плануємо надати допомогу близько 3000 сімей (орієнтовно 10 тис. перевезень різних вантажів). Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.

Упродовж двох місяців ми зобов'язуємось надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.

У 2022-23 році у м. Києві та Київській області допомогою нашої громадської ініціативи уже скористалося близько 1500 родин (понад 5000 людей).

Для подачі заявки уважно заповніть онлайн-анкету по посиланню:

Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім'ям.

Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки:

+380 93 990 18 91 (10.00-18.00).

Контакти:

Руденко Михайло - організатор соціальної ініціативи та представник компанії Грузар.

Пошта: mykhailo.rudenko@gruzar.com.ua

Відповісти на повідомлення

Фото без опису

Михайло Руденко