Міжнародний день похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. В Україні це також і День ветерана. День тих, кому довелося багато пережити – битися за свободу рідної землі, відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнний час, виховувати дітей, передаючи їм кращі людські якості – любов до своєї країни.

Цей день є символом єдності і спадковості поколінь – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, і взагалі всім людям поважного віку за розбудову та розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Ви, люди старшого покоління, – джерело народної мудрості, і ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за життя.

Щиро і сердечно вітаємо із святом вашої осені. І нехай вона буде сонячною і теплою, тихою і спокійною. Нехай буйні вітри обходять ваші обійстя, а радість і добро оселяться в ваших домівках.

З душевним трепетом і теплом висловлюємо вам сердечні слова синівської вдячності за тяжку працю, подвиги та чесноти. Прийміть від нас побажання міцного здоров’я, щастя і добробуту, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Із святом Вас!!! Дякуємо колективу працівників відділення стаціонарного догляду с.Пробіжна КУ"Територіального центру соц. обслуговування(НСП)" Колиндянської с.р. за вашу працю та догляд своїх підопічних і всіх людей похилого віку нашої громади .

Коментувати