Вітання з Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва!

Шановні жителі   Колиндянської  територіальної громади!

Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва!

14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.

Вітаю Вас із Днем захисника України– святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського народу. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашої країни.

Бажаю Вам козацького здоров’я, родинного щастя, сімейного затишку, невичерпної енергії, оптимізму і миру! Нехай це свято в усі роки буде мирним і радісним! У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини, до нашої рідної України!

Сільський  голова            Роман  КЛАПКІВ