Колиндянська громада
Тернопільська область, Чортківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Протокол техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій .

 

 КОЛИНДЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

вул. Грушевського, 93, с. Колиндяни, Чортківський  район,  Тернопільська область, 48552, 

тел.: (0352) 55-5-31,

Е-mail: 04393775@mail.gov.ua Web: http:/ nttp://kolyndyanska-gromoda..gov.ua/ Код згідно з ЄДРПОУ 0439377                                                           

ПРОТОКОЛ № 2

комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконкомі  Колиндянської  сільської ради.

від « 31 » серпня 2020 року

 

Андрій  Бальон                -    в.о головного лікаря  КНП  »ЦПМСД»

Ліда Скриник  

спеціаліст з надзвичайних ситуацій  мобілізації ОТГ,  секретар комісії                                 

 

У засіданні взяли участь: члени комісії (всього 8  осіб, список додається).

 

На засідання комісії запрошені: секретар виконавчого комітету  Волощук  Оксана.ЗЗЗЗЗззз

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. СЛУХАЛИ:

 Скриник Ліда  – розпочала засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконкомі  Колиндянської  сільської ради. Проінформувала про прийнятті рішення регіональною комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації від 28 серпня 2020 року № 33 та  позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 серпня 2020 року Протокол № 26.

 Бальон  Андрій – охарактеризував стан  епідемічної ситуації в Колиндянській  громаді, спричиненої коронавірусною хворобою COVID-19. Розповів, про кількість осіб з позитивним результатом на корона вірус на території  громади, розповів,  на 31.08.2020 року  на території громади 27 осіб є  з позитивним  результатом на корона вірусну інфекцію,а саме

Колиндяни – 16 осіб ( 2  виздоровили)

 Давидківці- 7 (1 виздоровили )

Тарнавка – 2  (1 виздоровили )

Чорнокінецька Воля – 2

Великі Чорнокінці-0

Малі Чорнокінці - 0

   Дві особи з позитивним результатом на корона вірусну інфекцію перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділені м. Чортків  у важкому стані., 5 осіб перебувають на лікуванні в стаціонарі в смт Заводське. Наголосив, що хворі в стані середньої важкості та мають тенденцію до покращення загального стану. Ще лікуються амбулаторно на вірусну  пневмонію 10 осіб.

31.08.2020 р взято мазки в 9 осіб, результатів ще немає.

 

 

ВИРІШИЛИ:

1.Виконавчому  комітеті сільської  ради та рад об’єднаних територіальних громад, підприємствам, установам та організаціям Чортківського району забезпечити виконання протиепідемічних заходів, які передбачені для відповідного рівня епідемічної небезпеки визначеного рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для окремих адміністративно-територіальних одиниць Тернопільської області від 27 серпня 2020 року протокол № 26, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19,  спричиненої  коронавірусом  SARS-СоV-2» (із змінами внесеними згідно з Постановою КМУ № 712 від 12.08.2020).

2.На території  громади, де встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для «зеленого» та «жовтого»  рівня епідемічної небезпеки, забороняється:

-проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 220 осіб та більше однієї особи на 10 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід;

-відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної,загальної середньої,позашкільної  освіти;

- перевезення пасажирів автомобільним (крім таксі)  у міжрайонному сполученні в кількості більш як 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначених у реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду;

- приймання відвідувачів  у магазинах, крім випадків забезпечення перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі;

- діяльність з надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу.

Всім  підприємствам, установам та організаціями (різних форм власності)  на території громади  посилити контроль  за дотриманням громадянами протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для відповідних рівнів епідемічної небезпеки, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19,  спричиненої  коронавірусом  SARS-СоV-2» (із змінами).

КНП  «ЦПМСД«   посилити контроль за дотриманням хворими або особами з підозрою на гостру респіраторну хворобу СОVID-19 правил протиепідемічної безпеки (самоізоляції) та невідкладно вживати дієвих заходів реагування згідно вимог чинного законодавства   про  результати щоденно інформувати  Колиндянську сільську раду через  спеціаліста з надзвичайних ситуацій  мобілізації ОТГ.              

 Відділу освіти  молоді та спорту:

  • У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації на території сіл Колиндяни та Давидківці  з 01.09.2020 р по 04.09.2020 р  у Колиндянській ЗОШ  І-ІІІ ст., та Давидківській  ЗОШ І- ІІ ст..навчальний процес  розпочати у формі дистанційного  навчання.
  • сприяти закладам освіти в придбанні дезінфікуючих та миючих засобів та засобів індивідуального захисту.

Про результати проведеної роботи щодо виконання протиепідемічних заходів, які передбачені для відповідного рівня епідемічної небезпеки інформувати сільську раду для невідкладного вжиття ними дієвих заходів реагування згідно вимог чинного законодавства.

 

 

 Головуючий                                         Бальон  Андрій

 Секретар комісії                                    Скриник Ліда

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 КОЛИНДЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

вул. Грушевського, 93, с. Колиндяни, Чортківський  район,  Тернопільська область, 48552, 

тел.: (0352) 55-5-31,

Е-mail: 04393775@mail.gov.ua Web: http:/ nttp://kolyndyanska-gromoda..gov.ua/ Код згідно з ЄДРПОУ 0439377                                                           

ПРОТОКОЛ №3

комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконкомі  Колиндянської  сільської ради.

від « 16 » листопада 2020 року

 

 Роман Клапків               -    сільський голова  Колиндянської сільської ради

Андрій  Бальон               -    в.о головного лікаря  КНП  »ЦПМСД»

Лідія Скриник  

спеціаліст з надзвичайних ситуацій  мобілізації ОТГ,  секретар комісії                                  

 В.о староста с. Тарнавка     Михайло  Лісовий   - член  комісії

 В.о. староста с. Чорнокінецька Воля     Надія  Клапків     -   член комісії

 В.о. староста с. Великі Чорнокінці     Михайло Фрайнд     -   член комісії

 В.о.староста с. Малі Чорнокінці    Ольга Яніцька         -      член  комісії

Начальник фінансово- економічного

відділу      Ганна Чайківська                          -              член комісії

 Директор  КП «Райгород»     Михайло  Хаба        -         член комісії

Начальник відділу освіти ,молоді та спорту  Квітослава  Грабець    -  член комісії

Головний лікар  КНП « ЦПМСД»      Андрій   Бальон    - член комісії

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

            Про  стан епідемічної ситуації  на території Колиндянської  сільської ради та запровадження посилення протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

  1. СЛУХАЛИ:

 

 Скриник Лідія  – на засіданні  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконкомі  Колиндянської  сільської ради. Проінформувала про прийнятті рішення регіональною комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації позачергового засідання регіональної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 листопада 2020 року Протокол № 44.

 

Бальон  Андрій – охарактеризував стан  епідемічної ситуації в Колиндянській  громаді, спричиненої коронавірусною хворобою COVID-19. Розповів, про кількість осіб з позитивним результатом на корона вірус на території  громади -  на 16.11.2020 року  на території громади 6 осіб є  з позитивним  результатом на корона вірусну інфекцію,а саме

Колиндяни – 5 осіб

Давидківці- 0

Тарнавка – 0 

Чорнокінецька Воля – 1особа

Великі Чорнокінці-0

Малі Чорнокінці - 0

16.11.2020 р взято мазки в 4 осіб, в однієї особи з чотирьох, один позитивний.

ВИРІШИЛИ:

 

1.Виконавчому  комітету сільської  ради, підприємствам, установам та організаціям   ОТГ забезпечити виконання протиепідемічних заходів  та взяти до уваги що постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19,  спричиненої  коронавірусом  SARS-СоV-2» та на період дії карантину на території  ОТГ забороняється:

   - перебувати в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів з індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

   - перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство та їх соціальний захист;

  - самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

  - проведення масових (культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, релігійних) заходів за участю більше, як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками дистанції не менш, як 1.5 метра);

 - здійснення регулярних та нерегулярних  перевезень пасажирів автомобільним транспортом, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.    Перевізники несуть відповідальність за забезпечення  себе  засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками  та здійснюють контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно.

2. Рекомендувати освітнім  закладам громади не проводити  олімпіади.

 

3.   Закладам  торгівлі (магазини) забороняється  приймання  відвідувачів, а саме :

 - суб’єктам  господарювання, які обслуговують відвідувачів, в яких   не  нанесено  маркування    для перебування в черзі  з дотримання дистанції  між клієнтами не  менш  як 1,5 метрів;

   - у випадку не забезпечення працівників засобами індивідуального  захисту органів дихання (захисні маски   або респіратори  та не здійснюється  належний  контроль  за їх   використання).

- не забезпечено  центральний  збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни).

 

4.КНП  «ЦПМСД»   посилити контроль за дотриманням хворими або особами з підозрою на гостру респіраторну хворобу СОVID-19 правил протиепідемічної безпеки (самоізоляції) та невідкладно вживати дієвих заходів реагування згідно вимог чинного законодавства   про  результати щоденно інформувати  Колиндянську сільську раду через  спеціаліста з надзвичайних ситуацій  мобілізації ОТГ.              

5. Керівникам усіх установ, організацій та підприємств ОТГ, проводити інформаційно- роз’яснювальну роботу серед працівників та населення ОТГ, щодо епідемічної небезпеки та зведених протиепідемічних обмежень.

11.Про результати проведеної роботи, щодо виконання протиепідемічних заходів, які передбачені для відповідного рівня епідемічної небезпеки інформувати сільську раду для невідкладного вжиття ними дієвих заходів реагування згідно вимог чинного законодавства.

12.Спеціалісту з надзвичайних ситуацій  мобілізації ОТГ даний протокол висвітлити в засобах масової інформації.

 

Голова комісії                                          Роман       КЛАПКІВ

Секретар комісії                                     Лідія      Скриник 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь