Мітинг - реквієм

Дата: 18.10.2017 14:48

14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці, 75-ї  річниці створення УПА та Дня захисника України, Колиндянська  громада вшанувала пам'ять воїнів УПА і Захисників України.Мета цього заходу розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині. Отець Юрій відправив панахиду за всіх полеглих за Незалежність України і усі помолилися за їхні  душі.Він закликав, берегти пам’ять про загиблих вояків УПА, та прожити своє  життя за тих, хто загинув, захищаючи рідну землю . Також враховуючи те, що зараз відбувається на Донбасі, це свято можна назвати  саме  Днем захисників нашої  країни, які воюють з окупантами. Тому, в День захисника України  потрібно привітати  всіх  військових, вони дійсно цього заслужили.

В пам'ять про полеглих  героїв прозвучали молитви, вірші та патріотичні пісні  у  виконанні Турчак О., Скриник М., Юрків О.,Бартко Д, Турчак Ю.,