Благодійна допомога від « Української родини «

Дата: 18.06.2020 15:39

Фото без опису16  червня  у  Колиндянську  громаду  завітала  неймовірна жінка з Тернополя, Голова  благодійної організації « Українська родина «   директор   Міжнародного  проекту» Від серця до серця» Фундації «Слейд Челд», завжди усміхнена пані Ірина Найдух. Вже багато років ця тендітна жінка дбає про багатодітні сім’ї   нашої області та вправно допомагає усім, хто потребує милосердя.

Нам пощастило – Ірина Михайлівна  вибрала нашу громаду для  участі благодійному проекті.  Вже вдруге  30  дітей із малозабезпечених сімей  нашої громади  отримують  подарунки  від   пані  Ірини   та благодійної організації « Українська родина».   В знак вдячності  наші родини у свою чергу передали 30  заготовок вишивки  для  пошиття  сорочок.   Пані Ірина та члени благодійної організації   постановили собі за мету – передати на схід ці  вишиванки. Для цього, завдяки благодійникам, закупили полотно, нитки, і ці тендітні жіночки зібралися в офісі організації,щоб пошити їх. Адже  ми розуміємо, що там, в самому осередку воєнних дій,  дітям  живеться дуже непросто. А ці вишиванки  допоможуть  хоч на мить забути їм,  про всі негаразди.

Дякуємо  благодійній  організації « Українська родина «   директору   Міжнародного  проекту »Від серця до серця» Фундації «Слейд Челд» Ірині Найдух за  отримані  продукти харчування та миючі засоби. Хай  Господь Бог  помагає  вам  у всьому та дарує  силу та наснагу  у вашій роботі.

Маємо надію, що дружні стосунки  пані Ірини з керівництвом громади  стануть міцним фундаментом плідної співпраці та взаємодопомоги дітям та батькам нашої громади.

Про такі зустрічі хочеться згадувати з теплом та вдячністю!