Привітання голови громади з Днем Незалежності!

Дата: 24.08.2022 12:01

Шановні  українці і українки  та  жителі  Колиндянської  територіальної громади!

Вітаю Вас із величним національним святом Днем  Незалежності України!

День Незалежності - це  свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історі і боролися за державність.
Наша нація ще з часів Київської Русі прагнула до волі, свобідної держави, панувати у своїй Богом даній країні. Вільний дух, стійкість і незламність завжди були притаманні і в часи козацької доби, і під час визвольної боротьби Січових Стрільців, воїнів ЗУНР та УНР.

Так, сьогодні нам знову зі зброєю у руках доводиться захищати свободу та демократичні цінності, відстоювати своє право на існування як незалежної суверенної держави. Боляче про таке говорити у святкові дні, та за це Україна платить надзвичайно високу ціну – людські життя. Але нам по праву є чим пишатися, бо ми продовжуємо протистояти і давати гідну відсіч підступному ворогу, попри все збирати врожаї та поступово відбудовувати наші міста і села, здобувати на міжнародних аренах високі спортивні нагороди та знайомити світ з нашою багатою історією та культурою, спростовуючи фейки, які десятиліттями росія створювала про Україну та нас, українців.

У це велике  свято  від щирого серця бажаю всім нам національної єдності, миру та злагоди, міцного здоров’я, добробуту, сил і наснаги в усіх справах та починаннях заради Перемоги, відродження та процвітання незалежної України!

Вічна слава усім, хто віддав життя за Україну!

Слава Україні!

Героям  Слава