2024 рік

09 Лютого, 2024 р., 17:00
Цікавлять професії агросфери? Звернись у службу зайнятості Тернопільщини! Пройти навчання за напрямками:  «Агрономія»,  «Геодезія та землеустрій»,  «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» чи освоїти професії:  бджоляр,  налагоджувальник сільськогосподарських машин та тракторів,  слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування,  тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва»,  плодоовочівник,  робітник фермерського господарства, - можна на підставі ваучерів на оплату навчання, що видають у Тернопільському обласному центрі зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають професійно-технічну чи вищу освіту. Фінансування за ваучером – до 30 тис. 280 грн. Навчання проходить у закладах освіти як Тернопільщини, так і України. Безробітні безоплатно, за спрямуванням місцевих підрозділів Тернопільського обласного центру зайнятості, у центрах професійно-технічної освіти (ЦПТО) Державної служби зайнятості можуть здобути професії:  фермер,  бджоляр,  робітник зеленого будівництва,  квітникар,  виноградар,  плодоовочівник,  рибовод,  тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. Тривалість курсів – 3-6 місяців. Форма навчання – онлайн, денна або змішана. ЦПТО - це сучасні заклади освіти європейського рівня, які здійснюють курсову та індивідуальну профпідготовку. У разі потреби є місця для проживання. Нові знання – нові можливості! За детальнішою інформацією зверніться у Чортківську філію Тернопільського обласного центру зайнятості ( м.Чортків, вул. І.Хичія,1, тел. (0352)405854), в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. 0635765756.