ВІТАННЯ З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

Дата: 01.10.2017 10:00

Шановні вчителі Колиндянської обєднананої територіальної громади!

У День вчителя хочеться подякувати вам за високий професіоналізм, а також нескінченне терпіння в досягненні мети. Ваша мета – виховання гідного, прогресивного покоління. І результатами праці вже варто пишатися. Нехай доля не поскупиться на радісні події і піднесе найдорожчі подарунки. Велика відповідальна ноша, яку з гідністю і професіоналізмом ви несете крізь низку непростих років. Вчитель, це не просто покликання, це суть, непереборне бажання давати знання, допомагати досвідом і віддавати тепло і віру іншим. У роботі ви не стоїте на місці, але сильним птахом летите вперед, тягнучи за собою, в країну знань, навіть самим ледачих, і за це вам, вчителі, від усіх – уклін і подяка! У славний осінній день, в День вчителя – прийміть сердечні наші вітання! Нехай ваше учительство буде міцним ще довгі роки, а ви самі – живіть в радості!

Голова Колиндянської ОТГ                                                                                                                              Клапків Р.П.                                 Фото без опису