Дата: 19.10.2017 14:28

23Фото без опису   квітня  2017  року  в селі Давидківці був обраний  більшістю  голосів перший староста в нашій громаді  Шиптицький Володимир  Корнелійович. Завдання старости стати лідером свого села  і всі повноваження, які покладені на нього виконувати ефективно. І це йому вдається. За короткий період часу  новообраний староста   зумів частково  навести порядок у селі .   Варто відмітити   про благоустрій  на сільському кладовищі,де викопано  дві ями під сміття,зроблено  та поставлено ящик для пластику,почищено  дерева,   а ще   все викошено. Але без допомоги  меценатів не можна обійтись. І одним  із таких є   депутат  до Тернопільської  обласної   ради та директор ПАП «  Нічлава» Володимир Васильович  Заліщук. Його підприємство орендує  землі  в трьох селах громади, де вирощує   сільськогосподарські  культури . Жителі    села Давидківці  доручили  свої земельні паї загальною  кількістю 393,3059 га.     Не зважаючи  на важку хліборобську  працю,він не залишає  жодне село  без уваги,старається покращити  інфраструктуру та допомагає своїм виборцям. Цього року він закупив та встановив  бетонну огорожу для кладовища  в селі  Давидківці   довжиною  88 м. В реставрації брами, хвіртки і закупівлі   інвентаря  для кладовища допоміг підприємець  Яковлюк Роман Іванович.Без  допомоги  і не залишає сільський  голова Роман Петрович Клапків. При будь якому зверненні старости  старається  по можливості  вирішити будь-які питання.