Дата: 19.11.2019 12:49

25 листопада 2019 року  розпочнеться голосування за проекти, подані жителями    громади для участі в проекті « Громадський бюджет (бюджет участі) об’єднаної територіальної громади»і буде тривати до 9 грудня 2019 року. До голосування допущено 2  проекти, один з яких  в разі перемоги буде  реалізований наступного року за кошти сільського бюджету. Проголосувати можуть громадяни, які зареєстровані та проживають на території громади та яким виповнилось 16 років особисто за наявності паспорта громадянина України. Кожен мешканець громади може проголосувати за 1  проект. Голосування буде здійснюватися шляхом заповнення друкованого бланку у пунктах для голосування за адресами: (згідно з графіком роботи даної установи):

1. Колиндянська сільська рада адмінбудинок

2. Приміщення старостинського округу в с. Давидківці

3. Приміщення старостинського округу в с. Тарнавка

4. Приміщення старостинського округу в с. Чорнокінецька Воля

5. Приміщення старостинського округу в с. Великі Чорнокінці

6. Приміщення старостинського округу в с. Малі Чорнкінці

ПРОЕКТИ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ

ПРОЕКТ 001- «Простір розвитку інтелектуальних здібностей,  талантів і творчості учнівської молоді (коворкінг)»

Автор проекту - Колиндянська загальноосвітня школа 1-ІІІ ступенів.(Відповідальна особа Довгань А.Л.)

ПРОЕКТ 002 -   «Музичне  обладнання на благо культурного розвитку сіл Великі та Малі Чорнокінці,Чорнокінецька Воля»

Автор  проекту  -  Говорушко Степан Ярославович

Ознайомитись  можна  з  поданими проектами   на сайті  Колиндянської  громади в розділі «Громадський  бюджет»

Скористайтесь  нагодою  втілити  ідеї  авторів у життя!