До уваги жителів громади!

Дата: 16.03.2020 16:34

Шановні жителі громади !

На виконання Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  розпорядження голови Тернопільської ОДА « Про організацію заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної   інфекції на території області» від 12.02.2020 № 89/01/02-01, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” та з метою запобігання поширенню на території Колиндянської  об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19  прошу:

-максимально обмежити пересування населення між населеними пунктами;

- без потреби не виходити   у людні місця;

-  дотримуватись гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією;

- уникайте безпосереднього контакту з тими, хто має симптоми грипу чи застуди;

Рекомендую  керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності  на території  громади:

1. запровадити щоденний   вимір температури  персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

2.максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений (дистанційний) доступ із застосуванням електронних комунікацій ;

3. передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, здійснювати дезінфекційні заходи.

Я маю сьогодні окреме прохання до власників продуктових магазинів, власників аптек: якщо маєте можливість, продовжуйте графік роботи свого закладу. Дуже важливо, щоб багато людей одночасно не заходили в магазин.

Ситуація з коронавірусом кардинально міняє наше життя. Сьогодні вже не епідемія, сьогодні — це вже пандемія.

Як то кажуть, береженого Бог береже.

Будьте  всі здорові!

Сільський  голова                Роман   КЛАПКІВ