Дата: 24.03.2020 14:55

У зв’язку із лабораторно підтвердженим випадком захворювання на COVID-19 у Заліщицькому районі обласною комісією з питань ТЕБ та НС класифікована медико-біологічна надзвичайна ситуація, а з 00:00 год 21.03.2020 р на території Тернопільської області було введено режим надзвичайної ситуації.
Тому згідно розпорядження сільського голови № 28 -од від 21 березня 2020 року повідомляємо про наступні заходи на території громади;
-встановити графік роботи всіх продуктових магазинів з 8:00 до 18:00;
- заборонити прийом товарів від поставщиків без належних засобів захисту;
-дітям віком до 14 років заборонено перебувати на вулиці на час карантину;
- людям, котрі прибули із за кордону повідомити про прибуття сімейного лікаря та пройти самоізоляцію 14 днів;
- рекомендувати настоятелям церков на території громади проводити богослужіння без прихожан.

Шановні жителі громади ! Суворо дотримуйтесь правил карантину. Без крайньої необхідності не виходьте на вулицю, а особливо , люди старшого віку, які, як відомо, перебувають у першій групі ризику інфікуватися коронавірусом. У звязку відсутністю масок у аптеках,( хто ще не придбав)просимо пошити їх самостійно.
Пам’ятайте, що ваша безпека у ваших руках! Дотримуйтеся правил особистої гігієни, дотримуйтеся відстані один від одного в магазинах, аптеках!
Приєднуємось до спільної молитви за здоров'я жителів нашої громади,України та й усього світу.
Будьте всі здорові!