До відома депутатів Колиндянської сільської ради!

Дата: 28.12.2020 19:10

30 грудня 2020 року о 12 годині 00 хв.

в адміністративному приміщенні Колиндянської сільської ради

відбудеться засідання ІІ сесії Колиндянської сільської ради VІІІ скликання

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  :

1. Про надання згоди на прийняття майна та установ із спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району у комунальну власність територіальної громади  Колиндянської  сільської ради.
  2. Про прийняття комунальних закладів культури та дошкільної освіти.
  3. Про затвердження переліку проектів-переможців відповідно до  Положення про громадський бюджет (бюджет участі)   Колиндянської  сільської  ради.
  4. Про затвердження плану роботи Колиндянської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.
  5. Про внесення змін до Пробіжнянського сільського бюджету на 2020 рік.
  6. Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Колиндянської сільської ради.
  7. Про затвердження структури апарату  Колиндянської сільської ради та її виконавчого комітету на 2020 рік».
  8. Про утворення старостинських округів.
  9. Про затвердження старост.
  10. Про затвердження Положення про старосту.
  11. Про затвердження  Положення  про  преміювання  посадових осіб місцевого самоврядування та працівників Колиндянської  сільської  ради.
  12. Про умови оплати праці Колиндянського сільського голови.
  13. Про сільський бюджет на 2021 рік.
  14. Про внесення змін до програми «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я» комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Колиндянської сільської ради Чортківського району Тернопільської області"
  15. Про затвердження Програми компенсації видатків за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на маршруті «Чортків-Чорнокінці» за 2021 рік.
  16. Про затвердження комплексної реалізації державної молодіжної політики, заходів з національно патріотичного виховання  та розвитку футболу відділу освіти, молоді та спорту Колиндянської сільської ради  на 2021 рік.
  17. Про встановлення вартості харчування дітей у  закладах освіти Колиндянської сільської ради на 2021 рік.
  18. Про затвердження програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності, розвитку духовної культури на 2021 рік серед дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей воїнів АТО, дітей з обмеженими можливостями та дітей сім'ї яких опинилися в СЖО.
  19. Про затвердження переліку та вартості платних послуг, що надаються бібліотеками сіл територіальної громади Колиндянської сільської ради.
  20. Про сільську   програму   фінансування   фонду Колиндянської сільської ради у 2021 році для    надання    разової    грошової    допомоги.
  21. Розгляд заяв.
  22. Різне.