Придбано концентратори

Дата: 04.03.2021 12:37

Стан  епідемічної ситуації в Колиндянській  громаді, спричиненої коронавірусною хворобою COVID-19  погіршується кожного дня.І тому  сільський  голова Роман  Петрович Клапків  завдяки друзям та зусиллям голови фонду « Oekraine-Rroject Edegem» пані  Liliane De Cooman- Bollaerts  з Голландії  і  земляка  - лікаря  Ігоря Євгеновича  Вітенька безкоштовно придбав  два нових кисневих концентратори  фірми Phillips   для КНП «ЦПМСД»  громади. Транспортування   із –за кордону  оплачено  директором ПАП» Обрій» Степаном Григоровичем  Данилишином. Сьогодні  сільський голова  Роман Петрович  Клапків  передав  кисневі концентратори  двом   сімейним амбулаторіям    села Колиндяни  та Пробіжна.

Кисневий концентратор — пристрій, що відділяє кисень від атмосферного повітря і подає висококонцентрований кисень (більше 90%) пацієнтові. До кисневих концентратів підключають пацієнтів, що хворіють на COVID-19 середньої ступені важкості. При правильному застосуванні, попереджують розвиток ускладнень та погіршення стану пацієнтів із COVID-19.

Минулого року, у   розпал  епідемії  Колиндянська ОТГ  придбала кисневий  концентратор  для районної лікарні.

Всі ми усвідомлюємо, що боротьба з недугою триватиме ще довго. Тому дуже важливо працювати разом, важлива будь-яка допомога, бо тільки разом, спільними, злагодженими діями, можливо максимально знизити ризики для населення та запобігти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в умовах надзвичайної ситуації, спричиненою корона вірусом.