Процес вакцинації в громаді

Дата: 20.05.2021 15:40

Вакцинація – це єдиний шлях подолати пандемію. Першими, хто отримав щеплення на території нашої громади стали наші медичні працівники. Прищеплюватись обов’язково треба і ставлення до вакцинації має бути відповідальним.

В відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Пробіжна Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг)» Колиндянської сільської ради Чортківського району пройшла вакцинація вакциною Pfizer:

1 доза – 21.04.2021р.;

2 доза – 17.05.2021р.

Провакциновано  36 осіб  з них 23 підопічних  13 працівників . Самопочуття про вакцинованих осіб задовільне.

Після щеплення необхідно і далі дотримуватися протиепідемічних заходів. Не забувайте мити руки, використовувати антисептик, дотримуватися дистанції, уникати скупчень людей, особливо у закритих приміщеннях, носіть маску, не торкайтесь очей, носа і рота на вулиці, кашляйте та чхайте на згин ліктя. Бережімо себе та один одного і будьмо здорові.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису