Початок жнив в ПАП"Нічлава"

Дата: 19.07.2021 12:42

У  неділю, 18 липня,    чин освячення   перших снопів   на початку жнив здійснив настоятель місцевого храму отець Юрій  Верхомій  в  ПАП « Нічлава». Був відслужений молебень  на початок сільськогосподарських робіт. По закінченні молебню отець  Юрій окропив техніку і  всіх   працівників  святою водою, дав Боже благословення і побажав молитовної допомоги і заступництва Пресвятої Богородиці, родючості і достатку. Привітав аграріїв і  сільський  голова   Колиндянської  ТГ   Роман   Клапків:» Аграрії беруть активну участь у вирішенні соціальних питань у  нашій  громаді. Нехай рясно колосяться ниви, буде сонячно на душі й у оселях, миру, благополуччя. Нехай Господь Бог буде прихильним до вас, обдаровує гарним урожаєм, здоров’ям  та щастям».

Директор  ПАП» Нічлава» Володимир  Васильович  Заліщук   подякув  всім присутнім, та побажав   сприятливих погодних умов, аби весь урожай був зібраний вчасно та наповнив засіки, адже - "не той хліб, що надворі, а той, що в коморі". Збирання врожаю – важливий захід для всьої  громади, адже недарма в народі кажуть, що "Хліб - усьому голова". Тож нехай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви!

Низький уклін Вам, хлібороби!