Привітання з днем Села !

Дата: 06.08.2021 15:22

Шановні мешканці сіл Великі  Чорнокінці, Тарнавка, Товстеньке!

Всі ті, хто тут народився, виріс, гості наших  чудових  сіл Колиндянської громади!
     Прийміть найщиріші вітання з нагоди гарного свята — Дня села ! Свята, яке відзначають усі, хто його любить. Саме любов до маленької батьківщини не дала Вам покинути рідні місця, саме любов надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні. Почуття відповідальності за життя дітей і добробут нащадків, за  майбутнє наших  змушує Вас берегти і цінувати місцеві багатства.

В цей святковий день від усієї душі зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Зі святом!

Сільський  голова                               Роман   КЛАПКІВ