Пробіжнянський старостинський округ оживає

Дата: 06.04.2022 10:22
Кількість переглядів: 1934

Іде весна, все оживає і оновлюється природа, повертаються з далеких країв птахи, гаї перегукуються голосним, радісним пташиним співом і так хочеться жити і радіти житю.

У цей нелегкий для нашої країни час, сільський староста с. Пробіжна – Снігур Андрій Ігорович зумів організувати молодь, небайдужих жителів села для наведення благоустрою у парку.

Дати нове життя сільському парку, поставили перед собою мету усі небайдужі жителі села, молодь.

Було висаджено 200 саджанців ялини, горіха, що прибули від спонсорів із Швеції, за що їм велика подяка. Посаджена алея з молодої ялини і на території сільської школи.

Оновлюється парк. Багато дерев було в аварійному стані. Згідно з усіма дозволами були зрізані старі дерева, що знаходилися в аварійному стані.

У планах ще посадити молоді саджанці берези, липи, декоративні кущі та інші породи дерев облаштувати лавочки на території парку і біля місцевого ставка.

І все це для того, щоб молоді сім’ї з дітьми, молодь, мешканці села могли комфортно відпочити на природі.

Село живе, працює, будує подальші плани і вірить, що завтра закінчиться війна, живими, здоровими повернуться додому наші захисники і все буде УКРАЇНА!