Про такі зустрічі хочеться згадувати з теплом та вдячністю!

Дата: 25.08.2022 12:05

Про такі зустрічі хочеться згадувати з теплом та вдячністю!

Вчора  24 серпня   наша громада,як і вся  Україна  відзначали  День  Незалежності. У цей  благодатний і дуже особливий день  в нашу громаду  завітала  чудова жінка з Тернополя, надзвичайно тендітна і щира, відкрита та приємна,  пані Ірина Найдух.  Ірина  Михайлівна – директор   благодійної  організації « Українська родина «   директор   Міжнародного  проекту »Від серця до серця» Фундації «Слейд Челд» вже вкорте   приїхала  в   рідне  село    Давидківці  Колиндянської  громади. Село Давидківці – це село  де пройшло  дитинство її та юність. Тому не дивно  що її зустрічали  жителі, з  якими   пов’язано  багато приємних спогадів. Цьому   неймовірному  селу  присвятила  пані  Ірина вірш, де    змальовано   вся  краса  цього маленького куточка на Україні.Вже багато років ця тендітна жінка дбає про  дітей сиріт, про багатодітні сім’ї  нашої громади, та вправно допомагає усім, хто потребує милосердя.

Голова  громади  Роман  Клапків    подякував  Ірині Михайлівні за  отримані  продукти харчування та миючі засоби   та  побажав   міцного  здоров'я  та  нехай  Господь Бог  помагає  Вам  у всьому та дарує  силу та наснагу  у вашій роботі. Маємо надію, що дружні стосунки з нашою громадою   стануть міцним  фундаментом плідної співпраці та взаємодопомоги.