Виготовлення "окопних свічок"

Дата: 05.10.2022 14:58

Шановні жителі громади! Розпочинаємо збір для виготовлення "окопних свічок" для наших захисників!
Дуже необхідні металеві банки від консерв (консервованих кукурудзи, горошку, оливок, тушонки), котячого та собачого корму.
Ці свічки дуже потрібні нашим воїнам, адже ними вони зігрівають окопи, підсушують одяг, розігрівають їжу.
Нам так набридли дощові дні. А ці мужні воїни в таку негоду стоять на захисті кожного українця, жертвуючи здоров'ям і життям.
Давайте зробимо для  захисників таку маленьку приємність: зігріємо їх тіло за допомогою цих свічок, а душу - турботою про них.
Якщо маєте металеві банки   то  зможете віднести їх   приміщення   Колиндянської сільської ради  сільської ради  та в приміщення  старостинських округів.
Якщо бажаєте долучитися до виготовлення "окопних свічок" пишіть мені або зателефонуйте 0979114776