ДЕНЬ ГЕРОЇВ

Дата: 23.05.2023 11:46

День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських захисників. Це свято лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, а також Героїв Небесної Сотні та сучасної національно-визвольної московсько-української війни.

Щорічне свято День Героїв запровадили на честь всіх захисниць та захисників України, які протягом багатьох століть боролися за її незалежність та територіальну цілісність і продовжують робити це нині. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв. Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

Ми даруємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

Ми відзначаємо його, щоб подякувати та надихнути українських воїнів, які нині захищають Україну

Сьогодні гасло "Героям Слава" звучить у кожному куточку Землі. Адже українські Герої – не лише творці своєї власної історії, вони творять нову історію Європи та світу.

Наші Герої Колиндянської громади, які стали на захист України і заплатили найвищу ціну - це своє життя.

Це Андрій Маслов,Денис Солонський,Євгеній Бялуцький, Роман Кавчук!

Велика шана Героям та низький уклін рідним!Фото без опису