24 Серпня, 2022 р., 12:01
Шановні  українці і українки  та  жителі  Колиндянської  територіальної громади! Вітаю Вас із величним національним святом – Днем  Незалежності України!
12 Серпня, 2022 р., 14:17
02 Червня, 2022 р., 10:52
Вітаємо учнів Пробіжнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів за 2 місце у відкритому обласному відеоконкурсу “Не лінуйся! Рухайся! Разом до ПЕРЕМОГИ!”
29 Квітня, 2022 р., 13:55
Щороку 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці
26 Квітня, 2022 р., 13:48
36 років тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка стала найбільшою в історії ядерної енергетики. Це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Завдяки самопожертві ліквідаторів аварія стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.
21 Квітня, 2022 р., 14:49
Кожного року напередодні Великодніх свят    діти пільгових категорій Колиндянської ТГ отримують подарунки.  І цьогоріч, незважаючи на воєнні дії, традицію продовжено.
21 Квітня, 2022 р., 10:36
Колиндянська   громада передала захисникам на фронт  та  в частини   де   несуть  службу   захисники  з нашої громади   великодні набори.
08 Квітня, 2022 р., 10:32
Увага!!!