04 Березня, 2021 р., 16:26
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН
04 Березня, 2021 р., 12:37
Стан  епідемічної ситуації в Колиндянській  громаді, спричиненої коронавірусною хворобою COVID-19  погіршується кожного дня.І тому  сільський  голова Роман  Петрович Клапків  завдяки друзям та зусиллям голови фонду « Oekraine-Rroject Edegem» пані  Liliane De Cooman- Bollaerts  з Голландії  і  земляка  - лікаря  Ігоря Євгеновича  Вітенька безкоштовно придбав  два нових кисневих концентратори  фірми Phillips   для КНП «ЦПМСД»  громади. Транспортування   із –за кордону  оплачено  директором ПАП» Обрій» Степаном Григоровичем  Данилишином. Сьогодні  сільський голова  Роман Петрович  Клапків  передав  кисневі концентратори  двом   сімейним амбулаторіям    села Колиндяни  та Пробіжна.
13 Січня, 2021 р., 15:20
Колиндянська  сільська  влада є на боці громади і виступає категорично проти підвищення тарифів на газ, - саме цю позицію  озвучив  на позачерговій сесії   сільської ради сільський  голова Роман Клапків, а також  розповів про   своє особисте переконання, підвищення тарифів для населення наразі є вкрай недоречним. Багато жителів нашої громади – це люди старшого покоління, які й так ледве можуть оплатити існуючі тарифи! Бурхлива суспільна реакція на підвищення тарифів є цілком логічною та передбачуваною. Сьогодні по всій Україні проходять акції протесту. Більш рішуче були налаштовані учасники акції протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги, які зібралися цього ж дня о десятій  годині біля сільської ради.
11 Грудня, 2020 р., 12:30
Колиндянська сільська рада повідомляє, що відповідно протоколу №33 позачергового засідання техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Чортківській РДА від 03 грудня 2020 року, Протоколу №3   Колиндянської сільської  ради від 08 грудня 2020 року утворено пункти обігріву для людей, у першу чергу малозабезпечених верств населення, при значному понижені температури повітря (-10 градусів) в зимовий період 2020-2021 р.
11 Грудня, 2020 р., 12:21
У четвер, 10 грудня, у залі засідань адмінбудинку відбулось перше урочисте пленарне засідання  сесії за участі новообраного голови та депутатів  Колиндянської  сільської  ради  територіальної громади. На сесії були присутні:  представники духовенства о. Богдан Недільський, о. Віталій Паламар, голова  Чортківської  РДА  Арсен Марчишак, заступник голови Чортківської РДА  Іван  Заболотний,  керівники підприємств, організацій, установ,староста і в.о  старост сіл громади, члени виконавчого комітету  сілької ради, громадськість .Насамперед  присутні  заслухали інформацію голови  Колиндянської виборчої комісії  Олександри Шемлей про підсумки виборів, визнання повноважень і реєстрацію депутатів  сільської ради та  сільського голови  Колиндянської сільської  ради.
01 Грудня, 2020 р., 10:02
До відома депутатів Колиндянської сільської ради!
08 Жовтня, 2020 р., 16:05
Місяць жовтень  приніс для найменших жителів с. Давидківці та  с. Тарнавка  чудову новину.  Завдяки зусиллям голови Колиндянської сільської ради Клапків Р.П.,старости  села Шиптицького В.К. та відділу освіти молоді та спорту  у закладі дошкільної освіти с. Давидківці « Барвінок» проведено оновлену систему опалення. Підготовлено просторі світлі приміщення з чудовими меблями, казковими ігровими куточками, затишними спальнями.
18 Червня, 2020 р., 15:39
16  червня  у  Колиндянську  громаду  завітала  неймовірна жінка з Тернополя, Голова  благодійної організації « Українська родина «   директор   Міжнародного  проекту» Від серця до серця» Фундації «Слейд Челд», завжди усміхнена пані Ірина Найдух. Вже багато років ця тендітна жінка дбає про багатодітні сім’ї   нашої області та вправно допомагає усім, хто потребує милосердя.
10 Червня, 2020 р., 12:45
Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в межах реалізації  Проєкту “Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19” на безоплатній основі надала благодійну допомогу  Колиндянській  громаді у вигляді набору засобів індивідуального захисту та дезінфекції. Усі товари сертифіковані відповідно до українських та міжнародних стандартів.