03 Вересня, 2021 р., 15:11
 Шановні  підприємці   Колиндянської   сільської  територіальної громади!
06 Серпня, 2021 р., 15:22
Шановні мешканці сіл Великі  Чорнокінці, Тарнавка, Товстеньке!
19 Липня, 2021 р., 12:42
У  неділю, 18 липня,    чин освячення   перших снопів   на початку жнив здійснив настоятель місцевого храму отець Юрій  Верхомій  в  ПАП « Нічлава». Був відслужений молебень  на початок сільськогосподарських робіт. По закінченні молебню отець  Юрій окропив техніку і  всіх   працівників  святою водою, дав Боже благословення і побажав молитовної допомоги і заступництва Пресвятої Богородиці, родючості і достатку. Привітав аграріїв і  сільський  голова   Колиндянської  ТГ   Роман   Клапків:» Аграрії беруть активну участь у вирішенні соціальних питань у  нашій  громаді. Нехай рясно колосяться ниви, буде сонячно на душі й у оселях, миру, благополуччя. Нехай Господь Бог буде прихильним до вас, обдаровує гарним урожаєм, здоров’ям  та щастям».
02 Липня, 2021 р., 13:17
Перерахунок пенсій з 1 липня 2021 року
18 Червня, 2021 р., 14:11
Шановні наші лікарі, медичні сестри,   медичні  працівники     Колиндянської  територіальної громади!
20 Травня, 2021 р., 15:46
Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших в світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!
20 Травня, 2021 р., 15:40
Вакцинація – це єдиний шлях подолати пандемію. Першими, хто отримав щеплення на території нашої громади стали наші медичні працівники. Прищеплюватись обов’язково треба і ставлення до вакцинації має бути відповідальним.
16 Березня, 2021 р., 16:15
 Минулого тижня   працівники   ОТГ  здійснили   поїздку в  село  Товстеньке,яке увійшло  в  Колиндянську  громаду.  Староста села  Товстеньке   Борис  Петрович  Качмарський  ознайомив  із  установами, які розташовані  на території села.  Питання, які порушувались при огляді установ, територій, взяті під особистий контроль голови громади  та старости села